На Волині розпочали консультації про будівництво сміттєпереробного заводу

На Волині розпочали консультації про будівництво сміттєпереробного заводу

Волинь

Вчора голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик провів перемовини із потенційними інвесторами щодо будівництва на Волині сміттєпереробного заводу. Сторони у десятиденний термін мають створити робочу карту. Наступним кроком буде аудит ситуації з побутовими відходами у Волинській області.

Про це повідомив відділ інформаційної роботи Волинської облдержадміністрації.

Владу, у першу чергу, цікавить саме переробка сміття й очищення від нього території області. Інвестори ж, звичайно ж, прагнуть мати на цьому зиск, адже планують мати значні об’єми енергії та продавати її.

Наразі місце розташування заводу не зафіксовано. Як і планувалося раніше, з міркувань зручності транспортної інфраструктури та вигідного географічного розташування, мова йшла про Ковель та його околиці. Водночас прив’язки до одного конкретного місця немає. Утилізація сміття розпочинатиметься в окремих пунктах збору. За приклад для волинського підприємства стане завод у Литві, з діяльністю якого інвестори вже ознайомилися нещодавно.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×