«Надвечір’я» порадувало руденців колядками і теплом

«Надвечір’я» порадувало руденців колядками і теплом

Волинь

Минулого тижня у Рудку-Козинську Рожищенського району Волинської області завітав з райцентру хор «Надвечір’я». Його учасники порадували тутешніх жителів колядками, щедрівками, українськими народними піснями. А ще – теплотою своїх сердець. Незважаючи на те, що місцевий будинок культури не опалюється, самодіяльні артисти, яким за шістдесят і навіть вісімдесят, співали у вишиванках. Та ще й як! Весело, щиро, з вогником, так, що слухачам ставало тепліше.

І подумалося: побільше б нам таких ентузіастів, сильних волею, талантом, любов’ю до своєї нації, народу, віри, української пісні. Як би хотілося, щоб нинішня молодь це зрозуміла, відчула, перейняла. Низько кланяємося вам, дорогі надвечірці, і щиро дякуємо. Ви – великі патріоти, прекрасні артисти, солдати нашої Вкраїни на передовій у битві за Батьківщину. Справжню, велику, соборну Україну.

Євген ХОТИМЧУК

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!