ПриватБанк передав обласній дитячій лікарні хірургічне освітлення

ПриватБанк передав обласній дитячій лікарні хірургічне освітлення

Волинь

Минулого року благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто!» завдяки своїм чуйним клієнтам придбав для волинських медустанов обладнання на понад мільйон гривень. Тільки-но розпочався 2018-й, директор Північно-Західного управління банку Юрій Войтенко знову завітав з подарунком у Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання.

Цього разу обласна дитяча лікарня отримала сучасний освітлювальний прилад для хірургії Luvis M200.

– Освітлення в операційній у нас не міняли з 1986 року. Зважаючи на те, якими темпами розвивається медичне обладнання, це навіть не вчорашній день, а позаминуле сторіччя. Важко в таких умовах вимагати від хірурга творити дива, – каже генеральний директор ВОДТМО Сергій Ляшенко.

Новий хірургічний світильник складається з 54 світлодіодних лампочок з терміном роботи понад 50 тисяч годин. Конструкція дозволяє максимально зручно маніпулювати приладом: спрямовувати під потрібним кутом світло, змінювати його яскравість і фокусувати його залежно від діаметру операційного поля (діапазон – від 10 сантиметрів, що дуже важливо під час оперування новонароджених малюків). Вартість нового світильника становить 228 309 гривень.

– Держава виділяє кошти на поточні витрати, а ось медобладнання дороге, і на нього коштів у бюджеті немає. Ще кілька років тому у нас не була популярною благочинність. На сьогодні, на щастя, ситуація змінилася. Благодійники для нас – порятунок. Дуже раді, що ПриватБанк відгукнувся допомогти нам, – тішиться обновці заступник генерального директора Волинського територіального дитячого медичного об’єднання з хірургічної роботи Ігор Дородних.

До речі, минулого року ПриватБанк передав для потреб Волинської обласної дитячої лікарні сучасну проявочну машину у рентген-кабінет. Вона видає знімки пацієнтам за три-чотири хвилини, тоді як раніше на це потрібно було не менше години. А тепер хворі не чекають, а протягом цієї ж години отримують допомогу від лікаря.

– Більше шести років у ПриватБанку функціонує проект фонду «Допомагати просто!». Він – мій найулюбленіший, бо разом з нашими клієнтами допомагаємо рятувати життя українців, – зазначив керуючий Північно-Західним управлінням ПриватБанку Юрій Войтенко.

Також Юрій Олексаійович розповів, що минулого року, коли банк перейшов у державну власність, благодійний проект просто «вибухнув». Фонд «Допомагати просто!» придбав обладнання для лікарень по всій Україні майже на 41 мільйон гривень. Це у рази більше ніж у попередні роки роботи проекту.

– Ми дякуємо кожному, хто жертвував гроші. Адже навіть одна гривня – це внесок у чиєсь життя або здоров’я, – наголосив Юрій Войтенко.

Стати благодійником з ПриватБанком дуже просто. Внески можна здійснити на сайті фонду blago.pb.ua, у Приват24 або ж у будь-якому банкоматі чи терміналі ПриватБанку. Також клієнт при бажанні може робити це автоматично під час розрахунку пластиковими картками банку.

Ліцензія НБУ № 22 від 05.10.2011 р.

 

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!