Реформа в межах ОТГ на Волині: пільговий проїзд замінили грошима

Реформа в межах ОТГ на Волині: пільговий проїзд замінили грошима

Волинь

У Княгининівській об’єднаній територіальній громаді кожен пільговик, який мешкає на території ОТГ, отримає на рік на проїзд у громадському транспорті 480 гривень. Ідея надання адресної допомоги, замість делегування у район повноважень на 300 тисяч гривень на пільговий проїзд, належить голові Княгининівської сільради Олені Твердохліб. Підтримав її і депутатський корпус.

Про це інформує Регіональне відділення Амоціації міст України.

Сформувати «Положення про надання адресної допомоги», яке депутати затвердили на сесії, фахівцям із Княгининка допоміг консультант з бюджетних питань проекту «ПУЛЬС», Волинського РВ Асоціації міст України Василь Гром.

Фінансове нововведення у Княгининівській ОТГ перевізники сприйняли позитивно, а волинські громади, зокрема Боратинська ОТГ, неабияк зацікавилися практикою Княгининка щодо монетизації пільги, яку, можливо, згодом запровадять і в себе.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!