У Луцьку найдешевші квартири порівняно із сусідніми обласними центрами

У Луцьку найдешевші квартири порівняно із сусідніми обласними центрами

Волинь

Луцьк та Хмельницький ділять пальму першості серед обласних центрів за найдешевшим житловим фондом. Так, за даними аналітичного відділу порталу Domik.ua, у столиці Волині ціни на однокімнатні квартири стартують від 11 тисяч доларів США, а за двокімнатні – від 13500 $. Це найнижчий показник після Хмельницького, де торгуватися за однокімнатне помешкання можна починаючи з 10 тисяч доларів, за двокімнатне – з 13 тисяч.

Зрозуміло, що мова не про елітне житло. Ріелтори зафіксували середні ціни на однокімнатне житло в багатоквартирних будинках старого житлового фонду. Також відзначається, що найдешевші квартири продаються на околицях міст.

Вартість житла у сусідніх з Луцьком обласних центрах суттєво вища (у тисячах доларів): Рівне – однокімнатні квартири стартують від 16 і двокімнатні від 18 тисяч, Львів – 20 і 26, Тернопіль – 15 і 23, Івано-Франківськ – 11 і 15, Ужгород – 15,5 і 17,5, Чернівці – 19 і 25, Вінниця – 15 і 20.

Найдорожче ж житло у Києві та Одесі. Ціни на однокімнатне помешкання у старому житловому фонді тут стартують від 23-25 тисяч, а двокімнатне обійдеться не менше 40 тисяч доларів.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!