Волинські ветерани УПА отримуватимуть щомісячну доплату до пенсії

Волинські ветерани УПА отримуватимуть щомісячну доплату до пенсії

Волинь

Минулий рік був оголошений роком ОУН-УПА, тож ветерани цієї організації отримували щомісячні доплати до пенсії. Нині на Волині триває бюджетний процес. Перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик запропонував зберегти доплату й у 2018 році. Для цього на найближчій сесії облради внесуть зміни до «Регіональної програми соціального захисту населення на 2015-2018 роки». Якщо голосування буде позитивним, щомісячно ветеранам додаватимуть до пенсії по 200 гривень з обласної бюджету. Зрозуміло, що сума невелика, проте важлива сама турбота про борців за волю України.

До речі, за даними департаменту соціального захисту Волинської облдержадміністрації Оксани Гобод, на Волині живуть 196 ветеранів Української повстанської армії.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!