На Волині зустрілися ветерани «Світязя» та артилеристи, які разом героїчно боронили ВуглегірськФото з "Фейсбуку" Василя Гута

На Волині зустрілися ветерани «Світязя» та артилеристи, які разом героїчно боронили Вуглегірськ

Волинь

Подія відбулася у будинку культури села Соловичі Турійського району. Сюди з’їхались бійці роти особливого призначення МВС «Світязь» та їхні бойові побратими – артилеристи «Грачі», які у січні 2015 року разом боронили Вуглегірськ на Донеччині. Серед гостей також були атовці з кількох областей, а й волонтери. На зустрічі ділилися спогадами про героїчні бої у Вуглегірську. «Світязь» та «Грачі» були у повному оточенні й стримували значно переважаючі сили проросійських колабораціоністів, російських найманців і кадрових військових РФ. Ворог зазнав значних втрат у техніці та живій силі, було спалено чимало танків. Запекла битва тривала три доби, аж поки супротивник не знищив практично усі будівлі, де можна було ефективно захищатися. Тож, визвавши вогонь артилерії на себе, українські воїни відійшли руслом річки. «Світязь» вийшов з оточення без втрат, а серед «Грачів» втрати були мінімальні. На великому екрані демонстрували документальні кадри присвячені тим подіям. У програмі також був великий концерт.                   

Серед організаторів зустрічі – волонтер, депутат Турійської районної ради Василь Гут та Ярослав Кашуба – один з колишніх керівників підрозділу «Світязь», житель Солович.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×