На Волині можливі паводки і підтоплення

На Волині можливі паводки і підтоплення

Волинь

На Волині повеневими водами затоплено та підтоплено понад тисячу гектарів сільськогосподарських угідь, в основному сінокосів та пасовищ, лише в Любешівському районі. Разом із тим, вже є випадки підтоплення присадибних ділянок тало-дощовими водами, -інформує прес-служба облдержадміністрації.

Варто зазначити, що на всій території області через надмірну кількість опадів восени минулого року і незначне промерзання ґрунту встановилися високі рівні ґрунтових вод, а запаси води в снігу в середньому становили до 20 мм.-про це поінформував начальник обласного управління водних ресурсів Ростислав Кравчук.

Головний надзвичайник області Володимир Грушовінчук повідомив, що розчищено 13 км внутрішньогосподарських меліоративних каналів, майже 8 км державних магістральних меліоративних каналів , очищено зливні водовідвідні мережі населених пунктів, мікрорайонів від штучних перепон, які можуть спричинити затори під час проходження водопілля, загальною протяжністю 5,3 км, відремонтовано зливоприймальні колодязі загальною кількістю 105 одиниць, розчищено від замулення трубчаті переїзди загальною кількістю 463 одиниці, проведено технічний огляд 79 мостів, відремонтовано та укріплено 12 опор мостів, створено матеріальний резерв пально-мастильних матеріалів.

А у селі Дерно Ківерцівського району весна спричинила підтоплення подвір'їв та вулиць.
Як повідомляє  сільський голова Олександр Гуч, найбільше постраждала центральна частина села. Рятувальники встановили помпу, яка й відкачувала воду у спеціальні відвідні рови.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×