Третя поліцейська станція на Волині

Третя поліцейська станція на Волині

Волинь

У селищі Цумань Ківерцівського району буде працювати уже третя на Волині поліцейська станція. Вона обслуговуватиме територію, на якій розташовано шість населених пунктів і  мешкає понад 6 тис. Жителів, -повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції в області.

 До основних завдань поліцейської станції, насамперед, входить забезпечення на території дільниці публічної безпеки та правопорядку. В урочистості з нагоди відкриття станції взяли участь заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в області Валерій Чоботан, керівник Ківерцівського відділу поліції Юрій Столярчук, а також голова Цуманської ОТГ Анатолій Дорошук. Нагадаємо, що поліцейські станції уже працюють у Берестечку  Горохівського та селі Боратин Луцького районів. До кінця року на Волині планують ввести в дію 38 таких поліцейських станцій.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×