У Луцьку зросте вартість проїзду у тролейбусі

У Луцьку зросте вартість проїзду у тролейбусі

Волинь

Із 21 червня тариф на разовий проїзд одного пасажира в міському електротранспорті (тролейбусі) становитиме 3,00 грн. Для учнів закладів загальної середньої освіти,  професійної (професійно-технічної) освіти, студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації – 1,00 грн. Таке рішення прийняли  члени виконавчого комітету  Луцької міської ради, -повідомляє прес-служба міськради.

Генеральний директор КП “Луцьке підприємство електротранспорту” Володимир Пуц розповів, що збільшення цін на електроенергію, воду, матеріали, запасні частини для ремонту та проведення технічного обслуговування рухомого складу вимагає значних коштів, яких підприємство не має. За його словами, усе це змушує підприємство вдатися до непопулярного, але необхідного кроку — перегляду тарифу у сторону збільшення. Нині щодня на маршрутах курсує 42 тролейбуси.

Члени виконкому підтримали рішення про те, що із 21 червня тариф на разовий проїзд одного пасажира в міському електротранспорті (тролейбусі) становитиме 3,00 грн., для  учнів і студентів– 1,00 грн.

Вартість місячного проїзного квитка в міському електротранспорті (тролейбусі) для підприємств, установ, організацій – 180,00 грн; - для населення –160,00 грн; - для учнів  і студентів – 50,00 грн.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×