У Луцьку відкрили пункт екстреної медичної допомоги

У Луцьку відкрили пункт екстреної медичної допомоги

Волинь

Пункт тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги комунального закладу «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» сьогодні відкрили у приміщенні амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №5 комунального закладу «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2», що на вулиці Гордіюк, 39.

Про це інформує  відділ інформаційної роботи міської ради.

На відкриття пункту прибули виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук, депутат Андрій Козюра, начальник управління охорони здоров’я міської ради Микола Якимчук.

У пункті перебування бригади швидкої допомоги загальною площею 34, 2 кв. м проведено ремонт на суму 254,0 тис. грн. Кошти були виділені з міського бюджету.

За словами виконувача обов’язків директора комунального закладу «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Володимира Шмаля, пункт працює у цілодобовому режимі. За добу у Луцьку фіксують від 150 до 280 викликів “швидкої допомоги”. Тому введення в дію пункту тимчасового базування на вулиці Гордіюк зробить доступнішою екстрену медичну допомогу до мешканців прилеглих вулиць та забезпечить дотримання десятихвилинного нормативу доїзду. Він висловив подяку міській владі за кошти, виділені на ремонт приміщення, завдяки чому стало можливим розмістити тут бригаду лікарів екстреної медичної допомоги. Всього у Луцьку діють 6 таких пунктів.

Оглянувши відремонтоване приміщення, радник міського голови Ігор Поліщук зазначив: “Нещодавно на вулиці Гордіюк було відкрито амбулаторію загальної практики-сімейної медицини, яка обслуговує до 12 тисяч мешканців. Тут було додаткове приміщення, яке підходило для розміщення у ньому бригади швидкої допомоги. Ремонтні роботи проведені за кошти міського бюджету, аби лікарі працювали у належних умовах. Поява ще одного пункту екстреної медичної допомоги значно зменшить час доїзду медиків до пацієнта, адже в екстрених ситуаціях важлива кожна хвилина, яка в окремих випадках може врятувати життя. Незабаром відбудеться відкриття амбулаторії у мікрорайоні Вересневе, де також буде облаштовано пункт базування бригад екстреної медичної допомоги”. Також він додав, що мережа пунктів екстреної медичної допомоги у місті Луцьку буде поступово розширюватися.

 

   

  

   

 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×