ФСБ затримала працівника ковельського депо

ФСБ затримала працівника ковельського депо

Волинь

У Москві на вокзалі російські силовики затримали працівника пасажирського вагонного депо Ковеля Сергій Бугайчука. Чоловік з Рівного. Працював провідником поїзда «Ковель-Москва». Інформацію оприлюднив російський адвокат Марк Фейгін.

Затримання відбулося ще 11 липня. Наступного дня рівнянину обрали запобіжний захід – тримання під вартою. На час слідства він перебуватиме у СІЗО «Лефортово».

Звинувачують Сергія Бугайчука у торгівлі зброєю. Він нібито продав двом росіянам «Glock 19» та 10 стволів до пістолета Макарова. Ці ж чоловіки і є головними свідками у справі. Все ґрунтується лише на їхніх показах – Бугайчука не затримували на гарячому. Також поліція та ФСБ провели обшук у вагоні, де працював рів нянин, і нічого не виявили. Фейгін вже назвав справу сфальсифікованою, а Бугайчука – новим українським бранцем Кремля.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×