У волинських дитсадках виявили овочі з нітратами

У волинських дитсадках виявили овочі з нітратами

Волинь

Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області перевіряє  безпечність та якість харчування вихованців навчально –виховних закладів. Згідно із  затвердженим Планом мають дослідити  харчові продукти та готові страви у 109 навчально-виховних закладів, з яких  вже досліджено у  регіональній державній лабораторії у 66 –ти, -повідомляє прес-служба відомства.

За результатами  досліджень у 8% зразків овочів виявлено перевищення вмісту нітратів, у 6% зразків відібраних від готових страв виявлено невідповідності за санітарно-показовими мікроорганізмами (КМАФАнМ та БГКП), у 10 закладах обіди не відповідали нормативній документації за енергетичною цінністю. 

З харчоблоків вилучено 352,5 кг овочів з перевищеним вмістом нітратів. Керівників закладів зобовʼязано провести санітарно-гігієнічні заходи, організувати позачергове генеральне прибирання приміщень харчоблоків, посилити контроль за дотриманням санітарних правил та технологічними процесами приготування страв.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×