Махінації з митами на автомобілі викрили  волинські і литовські митники

Махінації з митами на автомобілі викрили волинські і литовські митники

Волинь

На підставі офіційних даних, отриманих  від митних органів Литовської Республіки щодо підтвердження факту митного оформлення автомобілів, волинські митники викрили  4-ьох громадян України, які уникали сплати податків.  Про це інформує прес-служба ГУ ДФС Волині.

Зокрема, мешканець Полтавщини подав через митний пост Луцьк документи  на оформлення автомобіля «RENAULT» 2012 року випуску, вказавши його ціну – 1700 Євро. Насправді автомобіль був придбаний у Литві за ціною 4800 Євро. Різниця між сумами фактично сплачених та необхідних до сплати податків -  майже 30 тисяч гривень.

Мешканець Сумщини  теж«RENAULT», але 2014 року випуску, оформив за ціною, вказаною у рахунку-фактурі: 3500 Євро. Офіційна відповідь з Литви спростовувала – справжня ціна становила 5300 Євро, а сума несплачених митних платежів – більше 15 тисяч гривень.

У такий же спосіб, приховуючи справжню вартість товару,  намагалися «зекономити» на митних платежах жителі міст Новограда-Волинського – на майже 50 тисяч гривень та Рівне – майже 37 тисяч гривень.

Дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати у повному обсязі митних платежів, караються відповідно до ст. 485 Митного Кодексу України штрафом у розмірі 300 відсотків несплачених митних платежів. Відповідні справи про притягнення громадян до адміністративної відповідальності передані волинськими митниками на розгляд суду.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×