Волинські фіскали вже в листопада встановили 32 порушення щодо  реалізації підакцизної продукції

Волинські фіскали вже в листопада встановили 32 порушення щодо реалізації підакцизної продукції

Волинь

Порушення щодо реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробів допустили суб’єкти господарювання, які пропонують підакцизну продукцію вроздріб на території  Горохівського, Іваничівського, Ковельського, Камінь-Каширського, Локачинського районів, м. Ковель та м. Луцьк, -повідомляє прес-служба ГУ ДФС Волині.

Волинські фіскали вже у листопаді провели 16 фактичних перевірок представників підприємництва та за допущені порушення застосували майже 300 тисяч гривень штрафних санкцій, що будуть сплачені до місцевих бюджетів.

Низка серйозних порушень встановлена одразу в декількох торгових об’єктах у  Горохівському  та Ковельському  районах, зокрема, торгували  алкогольними напоями і тютюновими виробами без ліцензії, реалізовували  цигарки без марок акцизного податку, продавали  алкогольні напої за цінами, нижчими від встановлених мінімальних роздрібних цін на них і операції з продажу  не проводилися через касовий апарат, відповідно покупцям не видавалися розрахункові документи. Ревізорами також було встановлено факти відсутності обліку товарів за місцем зберігання.

Як наслідок, тут  під час перевірок вилучено з обігу 119 пачок тютюнових виробів та 25 пляшок алкогольних напоїв. Всього вилучено алкогольних напоїв та тютюнових виробів на суму 2,1 тисячі гривень.

Головне управління ДФС у Волинській області отримує інформацією  і про  факти продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-ти річного віку.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×