Волинські митники викрили намір  ввезти в Україну  більше тонни незадекларованого  товару

Волинські митники викрили намір ввезти в Україну більше тонни незадекларованого товару

Волинь

У пункті пропуску Устилуг волинські митники викрили намір українського подружжя ввезти  на митну територію України більше тонни товару без сплати митних платежів. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС Волині.

Під час повторного огляду транспортного засобу після його в’їзду «зеленим коридором» у багажному відділенні мікроавтобуса виявлено  1174 кг меблів у розібраному вигляді та більше 45 кг препаратів для стоматології. Їх вартість нині встановлюється.

За недекларування товарів, зловживання смугою руху для спрощеного митного контролю та дії, спрямовані на переміщення товару поза митним контролем, зловмисники будуть притягнуті до відповідальності. 

Санкція статті 482 Митного Кодексу України визначає її як штраф у розмірі 100 відсотків вартості предметів правопорушення з їх конфіскацією. Конфіскації також підлягає транспортний засіб, який був використаний для протиправного діяння.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×