Патрульна поліція Волині закликає дотримуватися правил дорожнього руху

Патрульна поліція Волині закликає дотримуватися правил дорожнього руху

Волинь

Патрульна поліція посилено стежить  за безпекою дорожнього руху у зв’язку з ускладненням погодних умов. Безпеку на дорогах постійно забезпечують 7 екіпажів у Луцьку, 4 – в Ковелі, 3 – на трасах, 2 – на постах, -повідомляє прес-служба відомства у Фейсбук.
В області задіяно 79 одиниць техніки з очищення доріг, у Луцьку – 8 одиниць техніки, що працюватиме і цієї ночі.

Незважаючи на ускладнення ситуації  на дорогах, водії продовжують нехтувати правилами дорожнього руху. Станом на 18 годину 17.12.2018 - 3 ДТП сталось у Ковелі та  12 ДТП – у Луцьку.

За минулий тиждень на території обслуговування УПП у Волинській області зареєстровано та оформлено 32 ДТП, з яких 8 ДТП з потерпілими, у яких постраждало 10 осіб та одна дитина загинула на місці ДТП.
Найбільш поширеними причинами аварій є недотримання безпечної дистанції, перевищення безпечної швидкості руху, порушення правил проїзду перехрестями.

 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×