«Діти небесного легіону»: повноліття волинянки- доньки  загиблого Героя

«Діти небесного легіону»: повноліття волинянки- доньки загиблого Героя

Волинь

Волонтери закликають привітати з повноліттям  Тетяну Шилік, доньку загиблого Героя, який народився у  Камені-Каширському. Про це повідомляється на сторінці проекту «Діти Небесного Легіону» у Facebook.

Анатолій Шилік, капітан Збройних Сил України (51 ОМБР), загинув у 2014 році в боях за Іловайськ. Більшість особового складу батареї під командуванням капітана Шиліка знаходилася на блокпосту 39-06 неподалік від Іловайська, який обстрілювався з самохідно-артилерійських гармат «Нона». Коли від одного з пострілів на машині ГАЗ-66 загорівся тент, Анатолій кинувся його гасити. Інші бійці з укриттів вибігли на допомогу. Коли всі знаходилися біля машини, прилетіло ще кілька снарядів, від яких загинули командир з іншими військовослужбовцями.

У капітана Шиліка залишилися дружина та двоє дітей – донечка Тетянка та її молодший 6-тилітній братик Артемчик. Торік  дівчина закінчила школу і вступила у столиці до Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова. Тут вона на інженерно-педагогічному факультеті здобуває спеціальність «готельно-ресторанна справа». Після загибелі на фронті тата сім’я намагається справлятися з труднощами, однак це вдається не завжди, бо Анатолій був основним годувальником.  Сім’я Шилік дуже вдячна за пам’ять і увагу від усіх небайдужих людей та волонтерів!

Зробити будь-який сюрприз Тетяні і привітати її з повноліттям може будь-хто на свій розсуд за контактними номерами: 0509734484 та 0989481450. Її день народження 6 січня.

Нині під опікою волонтерів – 230 дітей віком від 3 тижнів до 20 років.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×