Волинське підприємство  шахраї ошукали  на півмільйона гривень

Волинське підприємство шахраї ошукали на півмільйона гривень

Волинь

З банківського рахунку Ковельського автотранспортного підприємства шахраї переказали  понад 502 тисячі гривень на баланс київської фірми.

Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду, – пише Район.Ковель.

24 січня  невідома особа «шляхом незаконних операцій з використанням електро-обчислювальної техніки», переказала понад  502 тисяч  гривень з розрахункового рахунку ТДВ «Ковельське АТП» (колишнє автобусне автопідприємство № 10706) на рахунок київського ТОВ «Корпагром».

У повідомленні зазначається, що вкрадені гроші  знаходяться в АТ «Райффайзен Банк Аваль» на банківському рахунку, який відкритий на ТОВ «Корпагром».

Ковельський міськрайонний суд вирішив  накласти арешт на 502 118 гривень 95 копійок, заборонивши будь-якій юридичній та фізичній особі відчужувати, розпоряджатися будь-яким чином та використовувати ці кошти до прийняття законного рішення у кримінальному провадженні.

 За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ТОВ «Корпагром» знаходиться у Києві на проспекті Перемоги, 66. Засновником фірми офіційно значиться Дмитро Ковальчук, який нібито проживає у селі Кмитів Коростишівського району Житомирської області. Його розмір внеску до статутного фонду становить 500 тисяч гривень. Основний вид діяльності фірми, яка існує з листопада 2018 року, – неспеціалізована оптова торгівля.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×