Облаштування площі Героїв Володимиру-Волинському обійдеться у 10 мільйонів гривень

Облаштування площі Героїв Володимиру-Волинському обійдеться у 10 мільйонів гривень

Волинь

У Володимирі-Волинському мають реконструювати центральну площу. Підготовка до цього вже розпочалася. Зокрема, попередньо підрахували, у скільки це обійдеться місту. Про ситуацію з майданом  під час оперативної наради у міськвиконкомі доповів  начальник управління містобудування та архітектури Тарас Киба, -йдеться на сайті міської ради.

Загальна площа реконструкції – 8641 кв. м. Під цією площею знаходяться такі інженерні мережі: 214 м/п водопроводу, каналізаційний колектор діаметром 60 см, мережа зв’язку, газопостачання, та кабель електропостачання, який за попередньою інформацією знаходиться в аварійному стані. Складність полягає в тому, що самотічний колектор, який збирає нечистоти зі всієї вулиці Ковельської та Сагайдачного, закладений на глибині понад 5 метрів. Саме його незадовільний стан, на думку головного архітектора міста,  спричиняє руйнування багатоповерхівки на центральній площі.

Попередньо визначили   вартість заміни та ремонту інженерних мереж  – понад 4,5 мільйони гривень.  Ще понад 6 мільйонів коштуватиме встелена  бруківка. У  планах- облаштування площі елементами декору, встановлення лавочок, освітлення та озеленення.

До слова,  на черговій сесії міської ради було прийнято рішення про виділення коштів в сумі 430 тис. грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації.

«Також майбутній проект пройде громадське обговорення»,  – зазначив Тарас Киба.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×