На Волині розпочалася весняно-посівна кампанія

На Волині розпочалася весняно-посівна кампанія

Волинь

Сьогодні, 5 березня, розпочали сіяти овес  у ТзОВ «Ратнівський аграрій» (керівник – Валентин Чернецький), -повідомляє прес-служба Департаменту АПР ОДА.

 Польові роботи на Волині нинішнього року  розпочалися практично на початку лютого з підживлення посівів ріпаку сульфатом амонію. Усього підживлено понад 40 тис.га – понад 80 відсотків усіх посівів ріпаку.  У третій декаді лютого аграрії розпочали підживлення озимих культур аміачною селітрою та КАСами. Тепла погода сприяє активізації проведення весняно-посівної кампанії.

«Проблем із забезпеченням насінням немає. На виробництво насіннєвого матеріалу зернових культур у 2018 році в області сертифіковано 5 насіннєвих господарств: Волинська ДГСГ НААН, ДП ЕДГ «Еліта» Волинської ДГСГ НААН, ПП «Еліт-Стар», ТзОВ «Волинь Нова», ТзОВ «П’ятидні»,- йшлося на оперативній нараді в Департаменті АПР.

Для проведення весняно-польових робіт є можливість скористатись товарним кредитом.

 ТзОВ «Волинь-зерно-продукт» вже  надало товарних кредитів аграріям області на суму близько 250 млн.грн.

Заступник директора департаменту Людмила Петриканин повідомила, що проекти розроблених документів щодо змін до Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу волині  наразі перебувають на погодженні в департаменті фінансів Волинської ОДА, після чого їх буде винесено на розгляд сесії обласної ради.

  Наразі з районних бюджетів та бюджетів ОТГ виділено понад  млн грн з загального фонду та 200 тис. грн – із спеціального фонду на фінансування Комплексної програми. На підтримку програми «Власний дім» із місцевих бюджетів виділено понад 3 млн грн.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×