Волинська митниця  попереджає про ускладнення проїзду до Ягодина з Польщі

Волинська митниця попереджає про ускладнення проїзду до Ягодина з Польщі

Волинь

Про можливі утруднення проїзду до МАПП “Ягодин” з польської сторони, зокрема,  до суміжного МАПП “Дорогуськ” попереджає Волинська  митниця  учасників міжнародного автомобільного руху, - інформує прес-служба  митниці.

За офіційною інформацією Надбужанського відділу Прикордонної служби Республіки Польща, з 1 квітня 2019 року до листопада 2020 року в адміністративних межах міста Хелм будуть проводитись будівельні роботи на дорозі державного значення №12, що входить до європейських магістралей Е372 та Е373.

У певні періоди під час  цих робіт на окремих ділянках рух автомобілів буде повністю заборонений з визначенням об’їзних шляхів.

Також впродовж всього періоду буде відсутня можливість проїзду через місто Хелм ненормативних транспортних засобів (що перевищують допустимі довжину, ширину і тоннаж). Зокрема, з 1 травня 2019 до 30 жовтня 2020 року проїзд цією дорогою наднормативних транспортних засобів можливий у виняткових ситуаціях, кожного разу – за окремим погодженням з виконавцем будівельних робіт (польська організація BUDIMEX S.A., офіс якої знаходиться у м. Люблін, вул.. Гербова, 4).

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×