Волинський сік п’ють в Америці та Ізраїлі

Волинський сік п’ють в Америці та Ізраїлі

Волинь

Волинь – єдина область, де при державних лісогосподарських підприємствах збереглися і працюють консервні цехи. Переробкою березового соку займаються шість підприємств, які підпорядковуються Волинському обласному управління лісового та мисливського господарства, -повідомляє прес-служба ВОУЛМГ.

Волинські лісівники не використовують хімії чи барвників під час  приготування соку.

Найоригінальніші види продукції виготовляють на консервному цеху ДП «Цуманське ЛГ». Серед чималого асортименту – органічний сік, який виготовляється на Волині вже третій рік поспіль за особливою рецептурою. Сік органік здобув популярність навіть серед населення Америки та Ізраїлю, де нині побутує культ здорового харчування.

Американська компанія вже не перший рік є партнером консервного цеху ДП «Цуманське ЛГ».

Процесу виготовлення соку із позначкою «органік» передує особливий процес збору – лише у скляні банки.

У планах державних лісогосподарських підприємств – зібрати 550 тонн. Вже є – більше 300. Частина соку реалізовується сирцем, частина йде на переробку.

 

 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×