У ПП «Ягодин» службовий пес допоміг виявити наркотики

У ПП «Ягодин» службовий пес допоміг виявити наркотики

Волинь

У пункті пропуску «Ягодин» волинські митники вкотре виявили у громадянин України, що поверталися з Європи, заборонені для переміщення через державний кордон речовини. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС Волині.

Порошкоподібну речовину білого кольору вагою 0,54 г пасажир автомобіля приховав у своєму гаманці.

Інший громадянин, який скористався для подорожі рейсовим автобусом, речовину рослинного походження темно-зеленого кольору вагою 2,92 гр поклав у внутрішню  кишеню куртки. В обох випадках виявити суспільно небезпечні речовини допоміг службовий пес, вони вилучені і передані на експертизу.

Правоохоронним органам надіслано два повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочину за статтею 305 Кримінального Кодексу України. Незалежно від ваги чи інших кількісних характеристик особливо небезпечних наркотичних засобів, їх переміщення через державний кордон в Україні визначено суспільно небезпечним, а тому  кримінально караним злочином. Санкція ст.. 305 ККУ  сягає позбавлення волі терміном  від 8 до 10 років з конфіскацією майна.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×