На Волині перепоховали останки 67 радянських воїнів

На Волині перепоховали останки 67 радянських воїнів

Волинь

Сьогодні, 7 травня, на  військовому кладовищі в урочищі Мар'їне перепоховали останки  воїнів-визволителів, які у 1944 році загинули на підступах до Ковеля. Панахиду пасхальним чином очолить митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир. Про це повідомляє  Сайт Володимир-Волинської єпархії (УПЦ МП)

Напередодні поховання пошуковий загін разом з членами православного братства храму Почаївської ікони Божої Матері, за сприяння військового комісара Сергія Гладуна, підготували кладовище для нових захоронень. Проливний дощ не завадив викопати могили для погребіння, впорядкувати територію та навіть замінити на нові частину обелісків на попередніх захороненнях.

Заупокійне богослужіння відбулося у Воскресенському кафедральному соборі, де протягом тривалого часу пошуковці збирали і зберігали останки воїнів.

Пошуковий загін під командуванням полковника ЗСУ Дорофєєнка В.С.
віднайшов протягом останього часу під Ковелем ще 67 останків радянських воїнів, які поклали своє життя за визволення нашого краю від фашиських загарбників. Віднайдені тіла воїнів захоронені на військовому кладовищі, що закладене у 2012 році на висоті Медвежі, в урочищі Мар’їне під Ковелем.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×