Волинянин перемогли на Міжнародних змаганнях зі спортивного туризму

Волинянин перемогли на Міжнародних змаганнях зі спортивного туризму

Волинь

У Литві відбулись Міжнародні змагання зі спортивного туризму серед школярів та молоді «Кубок Жигунас – 2019».

Боротьба точилася у 4 вікових групах серед 38 команд з України, Литви, Латвії, Білорусі та Росії. Україну представляли Волинь та Івано-Франківщина. У перший день змагань в особистому заліку серед хлопців перемогу виборов Іван Шмига (тренер Володимир Казаков) з Боратинської об'єднаної територіальної громади Луцького району. Катерина Доценко (тренер Ірина Артемук) з Ковеля посіла 2 місце. У другий день змагань на дистанції крос-походу команда волинян святкувала перемогу, впевнено випередивши своїх конкурентів з Росії. У завершальний день на дистанції зі смугою перешкод волинській команді знову не було рівних. Тож заслужено перемога у загальному заліку, а з нею і куботк та золоті медалі, дісталися квартету волинян: Івану Шмизі, Максиму Дармовісу, Катерині Доценко та Ірині Павлюк.

У програмі були й змагання з нічного орієнтування, де найкращим у своїй групі став Олександр Оришко, Володимир Казаков подолав дистанцію третім. Гарний приклад тренерів підтримали Софія Варинюк та Максим Патута, посівши треті місця у своїх вікових групах.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×