У Ковелі довго боротимуться з  борщівником  Сосновського

У Ковелі довго боротимуться з борщівником Сосновського

Волинь

Роботу з ліквідації борщівника Сосновського у Ковелі розпочали ще зимою. Найперше була прийнята “Програма  з проведення заходів по локалізації та ліквідації небезпечного виду рослин - борщівника Сосновського на окремих територіях міста Ковель на 2019 рік”, -йдеться на сайті Ковельської міської ради.

Відповідно фахівці Української науково-дослідної станції карантину рослин Інституту захисту рослин Національної академії аграрних наук України  розпочали  розробляти  заходи. Проведено попереднє обстеження територій міста. У результаті виявлено 4 вогнища цієї набезпечної рослини. Розпочато формування  карт поширення рослини. 

Українською науково-дослідною станцією карантину рослин ІЗР  розроблений та запатентований спосіб боротьби з борщівником Сосновского. Для кожного виявленого вогнища у Ковелі діятиме окремий алгоритм  робіт.

Зокрема, у травні буде здійснено обприскування рослин хімічними засобами в районі Володимирської та Набережної. В трьох інших - борщівник скосять. 

У червні-липні  планується провести хімічну обробку цих рослин у всіх виявлених вогнищах.

Для знищення всіх кореневищ та насіння борщівника Сосновського, що проростає, роботи поетапно необхідно проводити протягом кількох наступних років.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×