У Луцьку звучала класика у традиційну «Ніч музеїв»

У Луцьку звучала класика у традиційну «Ніч музеїв»

Волинь

У ніч з 18 на 19 травня в  Художньому музеї Луцька  відбулась щорічна культурно-мистецька акція “Ніч музеїв”. Цього року вона відбулася під гаслом “Музей як неперебутньо актуальний простір взаємодії традицій минулого та сьогодення”-повідомляє прес-служба міської ради.

Мета акції – формування у співвітчизників уявлення про музей не тільки як про науковий та культурно-мистецький заклад, а й гарне місце дозвілля, територію, де шанобливо зберігаються старі й народжуються нові традиції.

Шляхетський будинок Луцького замку гостинно прийняв відвідувачів, а працівники музею доклали безліч зусиль, аби налаштувати присутніх на святковий лад. Експозиційні зали будули сповнені прекрасної музики. Окрасою  заходу став виступ чудового колективу “Tenors BEL'CANTO”. У їхньому виконанні прозвучали твори світової та української класики. А завершився виступ виконанням “O, sole mio” Е. ді Капуа китайською мовою.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×