На Волині визначилися із музейною подією року

На Волині визначилися із музейною подією року

Волинь

Підбито підсумки Десятої обласної рейтингової акції «Музейна подія року на Волині – 2018», -повідомляє Музейний простір Волині.

Акція „Музейна подія року” започаткована у 2009 році управлінням культури, з питань релігій та національностей Волинської ОДА та Волинський краєзнавчий музей і є щорічним конкурсом, у рамках якого відзначаються найважливіші, найбільш показові та резонансні явища у музейній галузі на Волині, що найбільше вплинули на загальне сприйняття музеїв у суспільстві. Цього разу на суд експертів подано 13 різних за характером та масштабами подій, що відбулись впродовж 2018 року.

Головний критерій для визначення переможця акції – суспільна значущість музейної події, позитивний резонанс у масштабах Волині і всієї України. Додатковий критерій – високий фаховий рівень виконання.

Переможці акції визначені шляхом рейтингового голосування експертів: науковців, музейних працівників, представників засобів масової інформації, громадськості.

За перемогу у Десятій обласній рейтинговій акції «Музейна подія року на Волині – 2018» за кількістю набраних балів відзначено:

І місце: виставковий проект «Мистецькі скарби Олицького палацу у художньому музеї.
ІІ місце: проект «Наші захисники»- Волинський краєзнавчий музей.
ІІІ місце: спільний проект краєзнавчого музею і волинського муздрамтеатру «Театр і Майстер».

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×