Волинські аудитори виявили фінансові махінації на понад 8 мільярдів

Волинські аудитори виявили фінансові махінації на понад 8 мільярдів

Волинь

Упродовж січня-квітня 2019 року волинські фахівці забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на 8,3 млн грн. Про це повідомляє Урядовий портал.

За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 16 посадових осіб із накладанням штрафів на суму 3,7 тис. грн.

До правоохоронних органів передано 14 ревізійних матеріалів, за якими порушено 11 кримінальних проваджень та оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення 5 особам. З початку року з метою відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів аудитори ініціювали перед органами прокуратури, об’єктом контролю та іншими державними органами 6 позовів, до суду пред’явлено  позов на суму 320,7 тис. грн.

 За результатами проведених заходів державного фінансового контролю із посади звільнено 1 особу.

Проведеними аудитами виявлено факти неефективних управлінських дій (рішень) або ризикових операцій на суму понад 145 млн грн.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×