На Волині легалізували роботу 600 працівників

На Волині легалізували роботу 600 працівників

Волинь

З початку року завдяки спільним заходам ДФС, Держпраці та інших контролюючих органів щодо  детінізації ринку праці офіційне працевлаштування отримали 623 особи, - інформує прес-служба  ГУ ДФС  Волині.

Зокрема, 328 так званих трудових нелегалів виявлено та легалізовано під час рейдів робочих груп, що постійно діють при органах виконавчої влади. Працю 295 осіб легалізували фіскали в ході контрольно-перевірочних заходів.

Кожне легальне робоче місце передбачає не лише соціальні гарантії від держави, а й відрахування до бюджету, в тому числі нарахування і сплату єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне страхування, - наголошують в ГУ ДФС в  області. Фінансовий ефект роботи волинських фіскалів - щомісячна сплата 298 тис. гривень ПДФО, 364 тис. гривень єдиного внеску та  25 тис. гривень військового збору. Окрім того, легалізованим в ході перевірок працівникам виплачено заробітну плату на загальну суму 617 тис. гривень.

Схожі новини

Коментарів: 1

 • ВОЛОДИМИР
  20 травня, 17:01 - Відповісти
  0
  БРЕХНЯ... НЕ ОДИН МАГАЗИН "СОЛОДОЩІ" НЕ ПЕРЕВІРЕНО А ТАМ НЕМА КАСОВОГО АПАРАТА ТА ЛЮДИ НЕ ОФОРМЛЕНІ

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

 • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
 • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
 • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
 • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×