Волинян просять допомоги коштами  на операцію маленькому сину учасника АТО

Волинян просять допомоги коштами на операцію маленькому сину учасника АТО

Волинь

Дворічному синові учасника АТО Сергія Богути з села Мельники – Юрчику потрібні кошти на операцію. Про це просять учасники громадської організації «Ветерани АТО Шацького району», -повідомляє Район Шацьк.

У хлопчика лікарі виявили кісту елементів сім'яного канатика зліва та призначили операцію на 22 травня. Ускладнюється ситуація ще й станом Юрчика: хлопчик народився недоношеним, його життя лікарі тричі рятували у реанімації після народження. Також дитинка має дуже сильну алергію на різноманітні лікарські препарати, тож йому їх дуже важко підібрати. Окрім того, протягом двох років батьки возять Юрчика на обстеження кожних два місяці.

Зараз батько хлопчика – Сергій Богута – перебивається тимчасовими заробітками. До того чоловік більше чотирьох років воював у зоні АТО контрактником. Але після народження сина змушений був покинути службу через те, що дружині була потрібна допомога у догляді за хворобливим сином.

Деякі кошти для побратима вдалося зібрати учасникам АТО Шацького району, проте їх може не вистачити для операції, адже конкретної суми вартості оперативного втручання вінницькі лікарі (саме в цьому обласному центрі лікують Юрчика) не називають. Бійці АТО просять усіх небайдужих допомогти одужати маленькому сину їхнього побратима.

Реквізити: 5168 7573 4097 5707 - Богута Юлія, мама Юрчика

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×