Скільки грошей від держави отримають громади Волині

Скільки грошей від держави отримають громади Волині

Волинь

У державному бюджеті на 2019 рік для Волинської області передбачено 126 млн 361 тис. 300 грн  інфраструктурної субвенції. Це затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів. Ці кошти надає держава  для підтримки ОТГу питаннях відновлення та розбудови інфраструктури їх територій, -повідомляє прес-служба ОДА.

Ррозмір субвенції залежить від площі громади та кількості сільського населення. Тобто, чим більша ОТГ – тим більше коштів отримає.

В документі йдеться про суму, передбачену  кожній ОТГ на втілення заходів, спрямованих на розвиток інфраструктури. Зокрема, найбільші суми отримають такі волинські громади:

— Любешівська ОТГ – 11,7 млн грн;

— Забродівська ОТГ – 4,4 млн грн;

— Вишнівська ОТГ – 4,2 млн грн;

— Колківська ОТГ – 4,1 млн грн;

— Прилісненська ОТГ – 3,5 млн грн;

— Устилузька ОТГ – 3,5 млн грн;

— Цуманська ОТГ – 3,2 млн грн;

— Рівненська ОТГ – 3,1 млн грн;

— Старовижівська ОТГ – 3,1 млн грн;

— Зимненська ОТГ – 3,1 млн грн;

— Павлівська ОТГ – 3,1 млн грн тощо.

Далі механізм такий: обласна державна адміністрація розглядає проектні заявки обʼєднаних територіальних громад на проекти та готує висновок щодо відповідності поданих проектних заявок планам або програмам соціально-економічного розвитку ОТГ. Тоді ці списки погоджує Мінрегіон і лише після цього громади отримують кошти на втілення проектів.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×