Відкрили виставку графічних робіт художниці з Волині

Відкрили виставку графічних робіт художниці з Волині

Волинь

У Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського відкрито персональну виставку графічних робіт  талановитої художниці з Іваничівського району Валентини Протопоп.  З нею мали можливість ознайомитися учасники шостого фестивалю "Над Королівським Шляхом», -пише директор музею Віталій Кушнір.
Надзвичайно талановита художниця зуміла передати красу рідного краю, використовуючи лише простий олівець та гелеву ручку. Але в пробудженій уяві відвідувачів пейзажі та натюрморти, досконало виконані художницею, безперечно, виграють різнобарвною гамою, дихають таким рідним і звичним ароматом весняно-осіннього різнотрав'я, відлунюють цокотом копит  скованою морозом дорозі, гомонять дзюрчанням весняних струмочків, виспівують пташиними голосами, наповнюються звуками щоденних господарських клопотів. І хоча на полотнах невеликого формату майже нема людських постатей, тут прочитується повна гармонія співжиття людини з навколишнім середовищем.

Ловідково: Валентина Протопоп народилася 4 січня 1959 року, проживає в селі Древині Іваничівського району. Доля розпорядилася так, що в дитинстві Валентина важко захворіла і  хвороба прикувала її до ліжка з 13 років. Валентина вишивала, випалювала  на дереві, зараз малює простим олівцем. Бере участь у виставках, її роботи відомі і за межами України.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×