Волинські лісівники нарощують потужності виробництва меду

Волинські лісівники нарощують потужності виробництва меду

Волинь

Цього року волинські лісівники зробили суттєві кроки для нарощення потужностей виробництва меду. Кількість бджолосімей на пасіках державних лісгоспів зросла до 768, -повідомляє прес-служба ВОУЛМГ.

 Найефективніше вже попрацювали ДП «Колківське ЛГ»,  «Городоцьке ЛГ»,  «Ратнівське ЛМГ», ДП «Маневицьке ЛГ», «Старовижівське ЛГ»,  «Турійське ЛГ»,  «СЛАП «Ратнеагроліс». Всюди у лісі працюють професійні пасічники.

Традиційно «солодким» у лісовому господарстві Волині залишається ДП «Любомльське ЛГ», де є 100 пасік.  На підприємстві працюватимуть над розвитком та оновленням діючих , зокрема, у Замлинському лісництві.

Однією з найбільш популярніших на Волині є пасіка, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ». Тут навіть створено унікальну «Школу бджоляра», що працює при Лісівничому молодіжному центрі. Пасічник Іван Онищук постійно показує і розповідає відвідувачам про життя лісових бджіл, їхні звички та, звісно, користь лісового меду.

 У нещодавно створеній пасіці  у Галузійському лісництві ДП «Маневицьке ЛГ» 26 бджолосімей тепер житимуть у новеньких вуликах. Доглядає за ними пасічник із досвідом Роман Домальчук. Розмістили «сучасний житловий квартал для бджіл» біля Галузійського лісництва, де ростуть садові дерева, а поряд – лісові угіддя, ягідники, лікарські рослини.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×