У Польщі затримали бурштин на 54 мільйони, який «прослизнув» через кордон на Волині

У Польщі затримали бурштин на 54 мільйони, який «прослизнув» через кордон на Волині

Волинь

Польські податківці у пункті пропуску «Дорогуськ», який межує з волинським «Ягодином», затримали великий вантаж контрабандного бурштину.  нелегальні вантажі бурштину.

За даними офісу митно-фінансової служби в Любліні, партія сонячного каміння заважила понад 400 кілограмів. Попередньої її оцінили у 8 мільйонів злотих (близько 54 мільйонів гривень).
Контрабандний товар був захований серед легального. Виявили його за допомогою спеціального сканера. У мішках був як сирець, так і рідкісні та великі камені. Водій-українець запевнив польських правоохоронців, що не знав про «додатковий» вантаж.

Це найбільше партія вилученого у Польщі контрабандного бурштину за останні кілька років. Інформація журналіста «1+1» Євгенія Плінського про півтори тонни сонячного каміння, який нібито пропустили на «Ягодині» близько місяця тому, підтвердження не знайшла. Столичний журналіст підняв інформаційну хвилю близько місяця тому, але польські  прикордонні та митні відомства даного факту не фіксували.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×