Патрульну поліцію Волині очолив новий керівник

Патрульну поліцію Волині очолив новий керівник

Волинь

Заступник очільника поліції Рівненщини Андрій Крутень став новим керівником  патрульної поліції Волині.

Захід відбувся у п'ятницю, 7 червня, в ГУНП у Волинській області, - про це пише інформаційне агенство ВолиньPost.

Нагадаємо, 20 квітня 2016 року представили начальника управління патрульної поліції – лейтенанта Олександра Вовченка. До поліції він потрапив, пройшовши відбір у березні 2015 року. Після вишколу на курсах первинної професійної підготовки працівників підрозділів патрульної служби у Національній академії внутрішніх справ став інспектором патрульної служби роти № 7 батальйону патрульної служби № 2 ГУМВС України в Києві, у липні 2015 року призначений командиром роти № 11 батальйону № 2 Управління патрульної служби МВС у Києві. з 19 грудня 2015 року його направили в управління патрульної поліції у місті Луцьку.

Тепер же Олександр Вовченко буде займати посаду начальника управління превентивної діяльності Івано-Франківської області.

На представлення нового головного патрульного Волині прийшли заступник голови ОДА Олександр Киричук, в.о. мера міста Григорій Пустовіт, начальник поліції Волині Петро Шпига, заступник начальника Нацполіції Олександр Фацевич та заступник начальника Департаменту патрульної поліції України – Олексій Білошицький.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×