Для волинського міста придбали рентген-апарат майже за три мільйони

Для волинського міста придбали рентген-апарат майже за три мільйони

Волинь

У Володимирі-Волинському територіально-медичному об’єднанні відбулася презентація нового рентген-апарату IMAX 7300, придбаного за кошти місцевого бюджету. Вартість обладнання становить 2,813 мільйона гривень.

На презентацію сучасної цифрової ренгентустановки завітав міський голова Петро Саганюк, який відзначив, що така подія – ще один важливий крок у розвитку медичної галузі Володимира-Волинського. Рентген апарат IMAX 7300 – рентген-діагностичний комплекс на 2 робочих місця, який виконує цифрові та аналогові знімки високої якості з генератором потужністю 55 кВт, рентгенівською трубкою Toshiba та комп’ютерним забезпеченням (принтер, сканер, ПК, монітори) фірми SONY .

Рентгенівська система розрахована на багатоцільові дослідження із великим потоком пацієнтів, випромінювач оснащений сенсорним екраном управління з графічними показниками зон дослідження, анатомічні параметри автоматично встановлюються після вибору дослідження, система управління переміщення штатива, випромінювача і деки столу проста і має кілька рівнів захисту від механічних пошкоджень.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×