У Луцьку змінять програму допомоги дітям загиблих атовців

У Луцьку змінять програму допомоги дітям загиблих атовців

Волинь

Щомісячну допомогу отримуватимуть діти, батьки яких загинули в АТО, сім’ї яких на той час не були зареєстровані у місті, а переїхали до Луцька згодом.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міськради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови 21 червня, - пише інформаційне агентство Волинські новини.

Депутати розглянули проект змін до Програми соціальних виплат дітям у місті Луцьку на 2019-2020 роки.

Як повідомила директор департаменту соціальної політики Вікторія Майборода, зміни підготували у зв’язку зі зверненням сімей учасників АТО. У травні створили робочу групу, яка опрацювала звернення, також відбувся круглий стіл в департаменті соціальної політики.

Йдеться про підтримку родин, які на час загибелі батьків в АТО не були зареєстровані у Луцьку, а зареєструвалися пізніше. Дітям з таких сімей щомісяця виплачуватимуть допомогу у розмірі прожиткового мінімуму. Наразі налічується 10 таких дітей у 8 родинах, які переїхали до Луцька. Отже, обсяг фінансування програми пропонують збільшити на 155 тисяч гривень у 2019 та на 310 тисяч у 2020 році.

Відповідно до пропонованих змін, обсяг ресурсного забезпечення програми становитиме 1,4 мільйона гривень (по 700 тисяч у 2019 та 2020 роках). Заходи програми, які фінансуватимуть – призначення та виплата допомоги дітям військовослужбовців, добровольців, волонтерів, які загинули, зникли безвісти, є заручниками в результаті участі в антитерористичній операції або померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва чи захворювання отриманих у результаті участі в АТО та/або у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, а також померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, які стали такими в результаті участі в АТО та/або у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ.

Допомога призначається на дітей осіб, місце проживання яких зареєстровано у Луцьку, за умови фактичного проживання у Луцьку (підтвердженням фактичного проживання є: довідки з навчальних закладів, акт обстеження умов проживання або будь-який інший офіційний документ, що підтверджує місце проживання).

Члени комісії рекомендували підтримати проект рішення.

Теги: луцьк

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×