У список «Опозиційної платформи – За життя» потрапили четверо волинян

У список «Опозиційної платформи – За життя» потрапили четверо волинян

Волинь

Четверо вихідців з Волині потрапили до списку об’єднання Бойка-Медведчука «Опозиційної платформи – За життя».

На 22 місці у списку перебуває лучанин Олександр Колтунович. Він колишній член Партії регіонів. Був активістом руху «Український вибір» Віктора Медведчука, вважається експертом з питань економічної інтеграції. За відомостями, які надані для реєстрації у ЦВК, Колтунович займається науковою роботою у Національному науковому центрі «Інститут аграрної економіки». №45 у списку за життя отримав екс-голова Волинської ОДА та екс-очільник осередку Ппартіх регіонів на Волині Олександр Башкаленко. Ще двоє представників Волині це –екс-депутат Волинської обласної ради від Партії регіонів Олег Чикида (№70) та лучанин Ярослав Мар’юк (№167). Обоє пов’язані із лісопереробною галуззю.

Якщо вірити даним соціологічних опитувань, лише Олександр Колтунович може реально розраховувати на обрання до нового парламенту.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×