У Луцьку з’явиться нова адмінбудівля

У Луцьку з’явиться нова адмінбудівля

Волинь

У Луцьку на вулиці Рівненській будуватимуть нову адміністративно-господарська будівлю до 11,5 метра заввишки.

Містобудівні умови та обмеження для проектування нового будівництва адміністративно-господарської будівлі на вулиці Рівненській, 76а, затвердили наказом управління містобудування та архітектури Луцької міськради від 19 червня, - пише інформаційне агентство Волинські новини

Замовником виступає громадянин Василь Смик.

Цільове призначення земельної ділянки площею 0,1694 гектара – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення; вид використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування адміністративних та господарських будівель.

Гранично допустима висотність споруди – до 11,5 метра, ділянка розташована в санітарно-захисній зоні виробничих об’єктів I-III класів шкідливості.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×