«Волиньобленерго» відповість за погорілу техніку лучан
Волинь

«Волиньобленерго» відповість за погорілу техніку лучан

26 червня, 12:18
413
0
0
Сподобалось?
0

У ПрАТ «Волиньобленерго» проведуть первірку на дотримання ліцензійних умов надання споживачам відповідних послуг.

Про це йшлося 26 червня під час засідання 58-ї сесії Луцької міської ради, - пише інформаційне агентство Волинські новини.

Як пояснив Борис Смаль, звернення пов’язане з травневою аварією, внаслідок якої в лучан погоріла техніка. Мова - про мешканців вулиць Довженка, Нової, Польової, Стрельникова та Куделі, де аварія призвела до пошкодження майна мешканців і становила небезпеку для їхнього життя.

«Серед ночі люди через загрозу життю були змушені покинути приміщення і тривалий час перебувати на вулиці», – сказав Борис Смаль.

Він звернув увагу на те, що жодної реакції щодо негайного встановлення причин аварії з боку ПрАТ «Волиньобленерго» не було, а працівники підприємства відгукнулися на скарги мешканців лише на наступний день.

Тому, аби задокументувати аварію, люди були змушені викликати поліцію та ЗМІ.

«Лише через кілька днів постачальник послуг був змушений взяти на себе витрати, пов’язані з пошкодженням техніки», – зазначив депутат.

Отож, аби уникнути подальших безпосередніх загроз лучанам, міськрада звернеться з вимогою провести перевірку діяльності ПрАТ «Волиньобленерго», зокрема щодо дотримання ліцензійних умов надання споживачам відповідних послуг. Окрім того, міськрада звернеться до антимонопольного комітету щодо встановлення причин аварії, яка призвела до значних матеріальних втрат.

Нагадаємо, Борис Смаль у зв'язку з аварією, внаслідок якої в лучан згоріла техніка, вже звернувся у прокуратуру, щоб перевірити діяльність ПрАТ «Волиньобленерго».

Радник міського голови, депутат Ігор Поліщук розповів, що ситуацію з ПрАТ «Волиньобленерго» детально вивчали. Він зазначив, що відповідно до інвестиційної програми підприємству виділено мізерні кошти на заміну мереж і продовження реконструкції одної з трансформаторних підстанцій у місті.

Депутат нагадав, що в Луцьку неодноразово трапляються пожежі на трансформаторних підстанціях ПрАТ «Волиньобленерго». Лучани потерпають через незаплановані відключення електроенергії.

Він звернув увагу на те, що обладнання підприємства зношене, часто відбуваються відключення та інші аварії на підстанціях. Також зауважив, як підприємство проводить ремонти – з розриванням дорожнього полотна та без відновлення благоустрою.

Ігор Поліщук наголосив, якщо ПрАТ «Волиньобленерго» і далі так проводитиме роботи, міськрада не надаватиме на них дозволи.

Депутат Богдан Богонос теж зауважив, що працівники підприємства приїжджають на виклики тільки після щоденних бомбардувань дзвінками.

«Ситуація, коли не приїжджають навіть по три дні, траплялася не один раз», – сказав обранець громади.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися