Волинська випускниця єдина в Україні склала ЗНО з німецької мови на 200 балів
Волинь

Волинська випускниця єдина в Україні склала ЗНО з німецької мови на 200 балів

26 червня, 15:11
635
0
0
Сподобалось?
0

Учениця Нововолинської гімназії склала зовнішнє незалежне оцінювання з німецької мови на 200 балів.

Про це пишеНововолинськ.com.ua.

Марія Бусько успішно вирішила усі ці завдання та отримала найвищу кількість балів за результатами оцінювання.

Дівчина розповідає, що на такий результат навіть не сподівалася, проте була впевнена у своїх силах.

«Після того, як я відповіла на запитання, взялася перевіряти відповіді, які оприлюднили в інтернеті. Я перевірила все двічі і зрозуміла, що на тестах набрала максимальну кількість балів. Оскільки завдання, які передбачають розгорнуту відповідь, перевіряє людина, то я була впевнена, що тут буде присутній людський фактор і максимуму я не наберу. Проте, очікувала, що матиму понад 195 балів», – розповіла Марія.

Тепер колишня гімназистка обирає вуз, у який вступатиме, адже із хорошими результатами з усіх предметів ЗНО Марія матиме високий рейтинг і зможе скласти гідну конкуренцію вступникам провідних закладів вищої освіти України.

Проте випускниця запевняє, що вивчатиме німецьку філологію, адже саме ця іноземна мова полюбилася ще з кінця 5-го класу. Рушійною силою стала викладачка німецької, яка зуміла зацікавити дівчину своїм творчим підходом до підготовки уроків.

У тому, що дівчина досягне успіху впевнена її класна керівничка та вчителька історії Валентина Дацюк. Вона запевняє, що її вихованка володіє достатньою базою знань з усіх шкільних предметів, адже є медалісткою. На думку педагога, наявність хорошої бази загальних знань є показником ерудиції школярів.

За словами директора навчального закладу Людмили Шиян, протягом 11-річної історії проведення у місті ЗНО учні гімназії показують ідеальний результат уже вп’яте.

«Я вважаю, що наші учні досить непогано здають ЗНО. Ми дуже тішимося Марією Бусько та її успіхами. До того ж, у 2010 та 2015 роках гімназисти набрали максимум у ЗНО із математики, у 2014 – із хімії та біології. Цього року 200 балів учениця отримала з німецької мови», – розповідає директор гімназії Людмила Шиян.Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися