У супермаркеті в Луцьку дітей зловили на крадіжці, а їхні фото виставили на загал в мережі

У супермаркеті в Луцьку дітей зловили на крадіжці, а їхні фото виставили на загал в мережі

Волинь

У одному з луцьких супермаркетів на крадіжці зловили двох неповнолітніх хлопчиків.

Незабаром їхні світлини у групі "Теревені про Луцьк" опублікував користувач Олесь Ротар.

"Герої дня. Крали товар в супермаркеті на Гордіюк, 47. Все зафіксовано на камери.Батькам телефонувати відмовляються. Влаштовують показові істерики. Якщо хтось знає батьків - порадуйте світлинами", - йдеться у дописі автора.

У коментарях одразу ж "розгорілася" жвава дискусія. Одні підтримували позицію дописувача й щедро поливали чужих дітей брудом. Інші ж навпаки, намагалися присоромити автора. 

"Автор дурне теля.... Якщо ти сидиш і слідкуєш за порядком з камер, то при такій ситуації викликаєш поліцію, а вони вже і батьків знайдуть. А тобі ніхто не надавав права це розповсюджувати з камери телефону", - обурюється користувачка.

Нагадаємо, що у Цивільному кодексі України йдеться про те, що фотозйомка має здійснюватися за згодою особи. У випадках, що стосуються зйомки дітей, то дозвіл на них мають надати батьки, оскільки в Сімейному кодексі України визначено, що батьки (опікуни, усиновлювачі) є законними представниками своїх дітей. Винятком із загального правила, коли не потрібно отримувати згоду, є зйомка у публічних місцях: відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах. Але сам факт присутності дитини у публічному місці, не означає, що батьки згодні на те, щоб дитину фотографували чи знімали на відео, отже, якщо батьки дитини, заперечують проти зйомки, то її потрібно припинити.Схожі новини

Коментарів: 2

 • Микола
  25 липня, 08:49 - Відповісти
  0
  ніхто немає права виставляти фото неповнолітніх,це порушення їх прав...вони вкарали на копійки а автор фото що їх виложив може влетіти на хорошу суму...
 • Олег
  25 липня, 13:48 - Відповісти
  0
  Хто дав право тому чмошнікі викладати фото відеоматеріали з чужими дітьми у ЗМІ ?\ Подати в суд на чмо та моральних збитків стягнути!! Хай своїх викладає ! А ще по пискові натарабанити !!

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

 • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
 • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
 • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
 • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×