У Луцьку пройде хресна хода

У Луцьку пройде хресна хода

Волинь

У неділю, 11 серпня, з благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, Волинська єпархія проводить традиційний щорічний хресний хід, який пройде вулицями обласного центру 11 серпня (неділя). Про це повідомляє прес-служба Волинської єпархії УПЦ.

Священнослужителі та віряни хресною ходою пройдуть вулицями міста від Кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської до Свято-Покровського храму Луцька.  Таким чином, шановані православними лучанами святині міста – копія чудотворної ікони Божої Матері “Пантанасса”, ікони Всіх волинських святих та Покрова Пресвятої Богородиці, а також  ковчежець зі часточками мощей святих угодників Божих будуть перенесені з собору Всіх святих Землі Волинської до Свято-Покровської церкви.

У цьому, найдавнішому з нині існуючих православних храмів Луцька, святині перебуватимуть до початку церковного торжества з нагоди Дня Всіх святих Волинської землі, пам’ять яких Українська Православна Церква відзначає 23 жовтня.

Початок Хресного ходу о 16:00. Волинська єпархія УПЦ запрошує усіх бажаючих долучитись до ходи та спільної молитви.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×