Микола АНДРОСЮК
Волинь

На Волині чоловік-рентген бачить хвороби очима

14 вересня 2019, 10:29
81
44
Сподобалось?
44

Ще з юних років Микола Андросюк допомагає хворим. Божим даром і своєю методикою зцілює від різних хвороб. Лікує серцеві недуги, жіночі та чоловічі болячки, нирки, доброякісні пухлини, безпліддя, туберкульоз… Очима просвічує людину наскрізь, як рентген. А ще вміє знімати порчу і навіть бачить, яке майбутнє чекає пацієнта.

Дві бабусі були знахарками

Спочатку двері його хати не зачинялися у селі Нужель Ковельського району, тепер до нього в надії на порятунок їдуть у Ковель. За сорок літ, що допомагає хворим, не надбав статків. Живе самотньо у крихітній «хрущовці», що давно не бачила ремонтів. Не має ні дружини, ні дітей.

– Такі люди не бувають ні богатими, ні сімейними, ні щасливими, – тихим голосом промовляючи, гірко посміхається. – Колись Ванга казала, чи то дар, чи наказаніє, бо то не життя.

А дар свій Микола Васильович відчув років у двадцять. Тоді після закінчення у російському місті Череповець медичного училища повернувся додому – в село Нужель. Не міг влаштуватися медиком з російським дипломом, бо своїх спеціалістів на місцях вистачало. Тож закінчив ще Горохівський сільськогосподарський технікум. Працював у колгоспі обліковцем. І важко захворів – душа боліла. Порятунку шукав у лікарів, знахарів, та одужання не приходило. «І мені відкрилось. Бог дав», – каже небагатослівно про свій дар. Раптом побачив, де брат, який на тиждень пропав. Пішли разом з матір’ю у те місце – і там його знайшли.

– З того часу пішов про мене поголос у селі, – згадує Микола Васильович. – А раніше дві мої бабки лікували підорву, рожу, знімали порчу, «вітер». Але це обично передається по жіночій лінії. А чого мені? Досі не знаю.

Людські органи  бачить, як малюнки

І потягнулися до нього хворі з усякими болячками. І звичайні люди, і лікарі та навіть священники, бо більшість з них не визнають знахарів. З тиском, серцевими хворобами, туберкульозом, безпліддям, жіночими та чоловічими болячками… Навіть зі звичайною застудою. Адже чоловік, помолившись і зосередившись, бачить людські органи, як малюнки.

– Наприклад, рак бачу як пухлину чи як пляму, злоякісний має корінчики. Якщо захочу, можу побачити і в людей на вулиці. Але я цього не роблю, навіть не стараюся дивитися. Бо то, дорогенька, можна здуріти, – зізнається.

Микола Васильович запевняє, що лікує усі хвороби, крім психічних та раку, хоча з доброякісними пухлинами бореться. Не береться за туберкульоз, коли є вже каверзи, тобто дірки в легенях, лише на початкових стадіях. Каже, що важко піддаються лікуванню очі. Варикоз – тільки медикаментозно. Якщо підо­зрює алергію, то направляє на аналізи, щоб у подальшому підібрати лікування. Запевняє, що після його прийому багато бездітних пар тепер тішаться малюками. Раніше пияків зцілював, тепер – ні, бо «тільки душу вимотають».

– Я ясновидящий, знахар, ще й медик.

Нехрещених не приймає

Колись Микола Васильович приймав сотні хворих із самого ранку і до пізньої ночі. Проте зараз лише дві години в день, бо лікування забирає чимало сил. Деякі хвороби пацієнтів повертаються цілителю, тому треба відновлювати організм. Як – це таємниця знахаря.

Прийом триває приблизно 15 хвилин. Микола Васильович не питає, що привело до нього, лише цікавиться, як звати пацієнта – і все. Далі молиться і бачить, чим хвора людина. Також може сказати, чи є у людини порча та заздрість.

Але перед тим визначає, чи хрещена людина. Якщо від доторку його рук падає, значить, ні. Такого Микола Васильович не приймає. Не читає чужих думок, але подальшу долю пацієнта бачить.

– Я не Бог, не завжди можу допомогти, але зазвичай другий раз до мене рідко приїжджають, – розповідає. – Останнім часом багато неврозів, стресів. Людина думає, що то хвороба, а то душа больна. Там уже священник треба. До конкретного батюшки не направляю, бо людині треба йти в церкву. Не священник душу очищає, а енергетика храму.

Собі допомогти не може

Лікує ковельський знахар медикаментами, біотоками, лікарськими рослинами. З питань фітотерапії його консультує кандидат медичних наук з Києва. З нею познайомився через її племінницю, яка приїхала по допомогу.

А ще Микола Васильович зцілює гіпнозом, яким можна вплинути на органи – активізувати до дії та відновлення. Але, за словами Андросюка, гіпнозу піддаються не більше 20% хворих.

– Коли потрібно вводити людину в транс, то обов’язково попереджаю. Якщо треба застосувати слабкий гіпноз, просто дивлюся в очі і роблю свою роботу.

Може побачити людські болячки і по фото, але роздрукованому на папері. Тому що цифрове зображення з телефону розсіюється. До речі, Микола Андросюк дозволяє знімати себе тільки збоку. Не фотографується навіть з вдячними пацієнтами, які приїздять звідусіль: з Білорусі, Польщі, Німеччини, Канади, Штатів, Африки. Пояснює, що по знімках можна завдати людині великої шкоди, особливо якщо видно очі.

– Не хочу, щоб мені зробили вред маги, відьми. Вони кусають мене, бо коли я відробляю людям, уся погань йде на них, – каже. – Якби могли, то розірвали б мене…

За сорок літ Микола Андросюк зцілив тисячі хворих. А от собі зарадити не може. Не допоможе йому навіть учень, якому передає знання, бо сам сильніший від нього.

– Це Дмитро Дмитрук з Ковеля, дуже обдарована Богом людина. Я побачив, що в нього є дар, і попередив, що він не буде мати сім’ї. Бог не питає, чи згодна людина. Якщо дає дар, то забирає все…

Олена ПАВЛЮК



Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Коментарі

  • Оксана
    Оксана

    А можна номер телефону Миколи Андросюка

    14 вересня 2019, 14:44
    Відповісти
  • Альона
    Альона

    А де приймає? Чи телефон? Щось не знаю про такого лікаря, хоч в Ковелі живу.

    14 вересня 2019, 23:44
    Відповісти
  • Лєна
    Лєна

    Де приймає??

    15 вересня 2019, 01:18
    Відповісти
  • Світлана
    Світлана

    Можна Адрес обо номер телефону

    15 вересня 2019, 06:37
    Відповісти
  • Руслан
    Руслан

    Як його знайти? Напишіть номер телефону будь-ласка. Можна в приват 0966054942

    15 вересня 2019, 07:58
    Відповісти
  • Тетяна
    Тетяна

    А можна адресу де приймає?

    15 вересня 2019, 07:58
    Відповісти
  • Людмила
    Людмила

    І мені напиші,де прмймає і телефон

    15 вересня 2019, 08:18
    Відповісти
  • володимир
    володимир

    можна номер телефону

    15 вересня 2019, 10:27
    Відповісти
  • Надія
    Надія

    Як попасти до його на прийом?

    15 вересня 2019, 11:35
    Відповісти
  • Аліса
    Аліса

    Можна його телефон

    15 вересня 2019, 12:51
    Відповісти
    • Прошу контакту до знахаря. Дуже вдячна. Тел. +39 3347298262

      22 вересня 2020, 17:05
      Відповісти
  • Леся
    Леся

    Як попасти на прийом? Контакти?

    15 вересня 2019, 14:28
    Відповісти
  • Валентина
    Валентина

    Напишіть номер телефону

    15 вересня 2019, 17:31
    Відповісти
  • Русланана
    Русланана

    Все правда він і нам допомагав. Нехай Бог його береже і добре здоров'я дарує!!!

    15 вересня 2019, 18:04
    Відповісти
    • Ксенія
      Ксенія

      А підскажіть, будь ласка, як до нього потрапити?

      15 вересня 2019, 19:39
      Відповісти
      • ніна
        ніна

        нОМАР ТЕЛЕФОНУ БУДЬ-ЛАСКА.ЯК ПОТРАПИТИ

        16 вересня 2019, 16:43
        Відповісти
    • Дайте будь ласка контакти

      15 вересня 2019, 22:37
      Відповісти
    • Marlena
      Marlena

      Moze macie jego numer telefonu dzienkuje

      16 вересня 2019, 09:44
      Відповісти
    • Таня
      Таня

      Напишіть будь ласка контакти. Дякую

      16 вересня 2019, 19:17
      Відповісти
    • Віка
      Віка

      Скажіть будь ласка, як до нього потрапити, дайте номер телефонна? Напишіть у вайбер, 0993150317

      17 вересня 2019, 20:31
      Відповісти
    • Юлія
      Юлія

      Підкажіть будь ласка як найти його

      15 червня 2020, 13:14
      Відповісти
  • Оксана
    Оксана

    А як попасти на прийом?

    15 вересня 2019, 18:37
    Відповісти
  • Ксенія
    Ксенія

    Напишіть, будь ласка, як до нього потрапити, можна на вайбер 0507338859. Дякую.

    15 вересня 2019, 19:42
    Відповісти
    • Наталя
      Наталя

      Доброго дня,скажіть будь ласка, чи знайшли Ви контакти Миколи Васильовича?

      6 лютого 2020, 13:35
      Відповісти
  • Марія
    Марія

    Як до нього попасти? Номер телефону?

    15 вересня 2019, 21:45
    Відповісти
    • Валентина
      Валентина

      Можна отримати номер телефону на вайбер будь ласка

      16 вересня 2019, 10:58
      Відповісти
  • Ольга
    Ольга

    Можна будь-ласка номер напишіть на вайбер 0954506497

    15 вересня 2019, 21:52
    Відповісти
  • Оксана
    Оксана

    Можна адрес. Як до нього потрапити?

    16 вересня 2019, 00:24
    Відповісти
  • можна його контакти будь ласка.напишіть у вайбер 0671522394

    16 вересня 2019, 10:07
    Відповісти
  • Людмила
    Людмила

    Можна контакти,будь ласка 0950219825

    16 вересня 2019, 10:57
    Відповісти
  • Валентина
    Валентина

    Можна отримати телефон на вайбер будь-ласка 0680348297

    16 вересня 2019, 10:59
    Відповісти
  • Ірина
    Ірина

    Доброго дня. Дайте, будь ласка, номер телефону. Дякую

    16 вересня 2019, 11:19
    Відповісти
  • Марія
    Марія

    Можна номер телефону

    16 вересня 2019, 15:10
    Відповісти
  • Тамара
    Тамара

    Можна адресу чи номер телефону? Дякую. 0664048565

    16 вересня 2019, 16:34
    Відповісти
  • Володимир
    Володимир

    Не варто вірити написаному, не раджу до нього звертатись, на його совісті смерть близької мені людини. Не варто вірити написаному, не раджу до нього звертатись, втратите час і гроші.

    16 вересня 2019, 17:22
    Відповісти
  • Оля
    Оля

    Надішліть номер і адресу будь ласка на вайбер 0631833271

    16 вересня 2019, 19:00
    Відповісти
  • Мирослава
    Мирослава

    Скажіть будь ласка , як до нього потрапити, якщо можна дайте номер телефону 0971268036

    16 вересня 2019, 21:31
    Відповісти
  • Ірина
    Ірина

    Скажіть будь ласка, як до нього потрапити, дайте номер телефонна? Напишіть у вайбер, 0952160683

    17 вересня 2019, 10:45
    Відповісти
  • Наталія
    Наталія

    Можна будь - ласка адресу і номер телефону на вайбер 0972093232

    17 вересня 2019, 18:37
    Відповісти
  • Віка
    Віка

    Скажіть будь ласка, як до нього потрапити, дайте номер телефонна? Напишіть у вайбер, 0993150317

    17 вересня 2019, 20:32
    Відповісти
  • Таня
    Таня

    Можна контакти?

    17 вересня 2019, 22:23
    Відповісти
  • Марія
    Марія

    Можна номер телефону

    17 вересня 2019, 22:28
    Відповісти
  • Ніна
    Ніна

    Можна контакти .

    18 вересня 2019, 11:59
    Відповісти
  • Вася
    Вася

    Вын своїм шаманством дістав усіх сусідів

    18 вересня 2019, 17:47
    Відповісти
  • Вероніка
    Вероніка

    Колись відьмаків палили на багатті

    18 вересня 2019, 17:50
    Відповісти
  • Марина
    Марина

    Номер можна будь ласка

    18 вересня 2019, 19:34
    Відповісти
  • Любов
    Любов

    Дайте контакти будь ласка

    18 вересня 2019, 19:46
    Відповісти
  • Батюшка
    Батюшка

    Анафема сатаністу Миколі.Ми йому постійно сорокаусти читаємо

    20 вересня 2019, 06:31
    Відповісти
  • Сусідка з Нужеля
    Сусідка з Нужеля

    Це дійсно дуже гидотна особа як і його бабці відьмачки

    20 вересня 2019, 06:34
    Відповісти
  • Антоніна Василівна
    Антоніна Василівна

    Я в нього була то записалася на кінець місяця ,а якщо без черги то 300 гривень за прийом

    24 вересня 2019, 10:37
    Відповісти
    • Оля
      Оля

      Підкажіть будь-ласка як можна до нього записатись?

      6 березня 2020, 16:50
      Відповісти
  • наталія
    наталія

    підскажіть будь ласка адресу бо ми з київської обл.

    25 вересня 2019, 12:30
    Відповісти
  • наталія
    наталія

    Можна адресу чи номер телефону? на 0987154691

    25 вересня 2019, 12:31
    Відповісти
  • Світлана
    Світлана

    дай те будьласка номер телефона дуже потрібно мій 0972387084

    26 вересня 2019, 05:44
    Відповісти
  • Петрівна
    Петрівна

    КРАЩЕ ЇХАТИ БЕЗ ЗАПИСУ ТУТ У ДВОРІ ЙОГО ВСІ ЗНАЮТЬ І ПОПАДЕТЕ НА ПРИЙОМ ЯКЩО СУСІДИ НЕ НАПУДЯТЬ

    28 вересня 2019, 19:03
    Відповісти
    • віктор
      віктор

      У якому дворі ? напишіть адресу або номер телефону !

      5 березня 2020, 22:52
      Відповісти
  • Наталія
    Наталія

    Прошу дайте адресу чи номер телефону (мій тел. 066 906 89 08) бо дуже потрібно

    11 жовтня 2019, 11:40
    Відповісти
  • Микола
    Микола

    Я більше не приймаю -спокутую гріхи свої

    12 жовтня 2019, 14:00
    Відповісти
  • Ігор
    Ігор

    Доброго дня! Скажіть будь-ласка, як можна до нього попасти? Дякую

    14 жовтня 2019, 12:40
    Відповісти
  • Лена
    Лена

    Можна адрес???

    28 жовтня 2019, 15:17
    Відповісти
  • Оля
    Оля

    Доброго дня, дайте будь ласка номер телефону або адресу.

    31 жовтня 2019, 00:32
    Відповісти
  • Илья
    Илья

    З дитиною (4р)проблеми, потрібна допомога. Пане Микола як Вас знайти?

    31 жовтня 2019, 21:43
    Відповісти
  • Маша
    Маша

    Дайте адресу ,або номер телефону і мені ? Дякую!

    5 листопада 2019, 13:47
    Відповісти
  • Вика
    Вика

    Напишите номер телефона.

    9 листопада 2019, 23:25
    Відповісти
  • Ірина
    Ірина

    Як потрапити на прийьом? Дуже потрібно. Мій номер(0972773987) Можна в приват. Дуже дякую.

    12 листопада 2019, 22:01
    Відповісти
  • Клієнт
    Клієнт

    ДУЖЕ ХОТІЛОСЯ Б ПОДИВИТИСЯ ЦЬОМУ ВІДЬМАЧКУ В ЯСНІ ОЧКА

    27 листопада 2019, 20:18
    Відповісти
  • Валентина
    Валентина

    Здравствуйте. Напишите адрес или номер телефона

    6 березня 2020, 22:49
    Відповісти
  • Дайте телефон Андросюка 0981282381

    8 березня 2020, 16:16
    Відповісти
  • Напишіть будьласка номер адресу Дмитра як попасти на прийом напишіть будьласка в вайбер 0975329776 , дякую

    10 березня 2020, 22:36
    Відповісти
  • Ірина
    Ірина

    Можна будь ласка номер телефону того мужчини!

    12 березня 2020, 13:14
    Відповісти
  • Альона
    Альона

    Дайте номер бути ласка .

    5 квітня 2020, 12:34
    Відповісти
  • Олег
    Олег

    Скиньте номер телефону до цього чоловіка +380689989009

    1 червня 2020, 16:55
    Відповісти
  • Юра
    Юра

    Скиньте номер телефону знахара.0968103474.дякую.

    11 липня 2020, 15:56
    Відповісти
  • Наталія
    Наталія

    Дайте номер телефону будь ласка 0683653743,або на вайбер0985556125

    27 вересня 2020, 09:56
    Відповісти
  • Тетяна
    Тетяна

    Підкажіть будь ласка номер до цього знахаря вайбер 0683732123.дякую

    16 листопада 2020, 17:10
    Відповісти
  • Varlamovanatalia9021
    Varlamovanatalia9021

    Доброго дня! можна номер телефону та адресу скинути на вайбер 380969054319

    8 січня 2021, 16:04
    Відповісти
  • Саша
    Саша

    Будь ласка номер

    16 січня 2021, 15:54
    Відповісти
  • Дмитро
    Дмитро

    Можна номер телефону як попасти на прийом

    25 березня 2021, 20:37
    Відповісти
  • Наталія
    Наталія

    Можна узнати номер телефону!

    10 травня 2022, 12:17
    Відповісти
  • Можна вайбер 0680873025