45 років «Лісова пісня» на сцені Ковеля

45 років «Лісова пісня» на сцені Ковеля

Волинь

Один з кращих колективів Ковеля – народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Лісова пісня» візначив своє 45-річчя,- пише сайт Ковельської міської ради.

Ансамбль створений в 1972 році. Високе звання „народний аматорський” отримав через два роки. У колективі 45 творчих особистостей, які, не шкодуючи свого вільного часу, відвідують репетиції, беруть активну участь у мистецькому житті міста. У програмі - вокально-хореографічні композиції, танці, хорові твори українських авторів і народні пісні. Колектив побував з концертами у Польщі, Югославії, Угорщині, Білорусі та Німеччині. «Лісова пісня» є лауреатом міжнародних та всеукраїнських фестивалів.
Незмінним керівником хорової групи з 1999 року є Василь Балюк, оркестр народних інструментів очолює Олексій Кіпень, а хореографічну групу віднедавна – молодий та енергійний Максим Цехончук.
«Лісова пісня» здобула чимало нагород, відзнак, а найголовніше – любов і шану глядачів. Вкотре засвідчила це переповнена зала під час ювілейного концерту«На крилах пісні зустрічаємо весну.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!