5-річній Олесі із Нововолинська, хворій на рак крові, потрібна допомога

5-річній Олесі із Нововолинська, хворій на рак крові, потрібна допомога

Волинь

9-й місяць Олеся Булах із Нововолинська перебуває на стаціонарному лікуванні у відділенні онкогематології обласної дитячої лікарні. Дівчинка проходить останній курс хіміотерапії та за прогнозами лікарів наступив стан ремісії. Попереду – період реабілітації та курси хімії вдома.

Про це пише видання «БУГ».

Хворіє 5-річна Олеся із серпня 2017 року, весь цей час вона перебуває в лікарні. Діагноз – гострий лімфобластний лейкоз (рак крові). Коли родина звернулася до лікарів, то у крові дівчинки зовсім не було еритроцитів, гемоглобін – 20%, а кров на 98% була уражена злоякісними клітинами.

Щомісяця на лікування Олесі йдуть чималі кошти. Готуючись до третього сеансу хімії, вона перехворіла тяжкою формою запалення легень, була в реанімації.

Та зараз дівчинка проходить третій блок хіміотерапії. Лікарі прогнозують, що кров дитини очиститься, так як останні показники показали позитивний результат. Після цього на Олесю чекає період реабілітації та лікування вдома сухою хімією (в таблетках).

Допомогу на лікування можна перерахувати на картку ПриватБанку 5168 7573 2101 6984. 

Телефон мами дівчинки Катерини Булах 096 866 84 35. 

 

Теги: булах

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!