57 волинських шкіл досі закриті на «карантин»

57 волинських шкіл досі закриті на «карантин»

Волинь

Про стан епідемічної ситуації з грипу та ГРВІ в області повідомляє Волинський обласний лабораторний центр.

Кількість госпіталізованих з ускладненнями  «ГРВІ» збільшилась на 9,6 % і становить  296 осіб (проти 270 хворих минулого тижня), з них 72% — діти.

 Зареєстровано перевищення епідемічного порогу  від 12 до 40% в Володимир-Волинському, Ківерцівському,  Старовижівському, Іваничівському районах. Високі показники захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано в Горохівському,  Камінь-Каширському, Ківерцівському,  Маневицькому   районах та  місті Луцьку.

Із числа хворих діти до 17 років становили понад 66%.

З початку епідемічного сезону вже перехворіло понад 115 тисяч  волинян (11%), що менше рівня минулого року на 9,7%.

Протягом останнього тижня темп приросту захворюваності серед дітей від 5 до 17 років зріс на 6 %. Закриття загальноосвітніх закладів  в зв’язку із  захворюваністю на грип розпочалось з 23 січня 2018 року.  Всього з початку  року  було закрито (на 26.02.18) 216 дитячий заклад, в тому числі 29 дошкільних навчальних закладів і  187 шкіл. Станом на 26.02.18 року залишаються закритими 57 шкіл.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!