8 ліцензій позбавилися волинські підприємці  за продаж алкоголю і тютюну неповнолітнім

8 ліцензій позбавилися волинські підприємці за продаж алкоголю і тютюну неповнолітнім

Волинь

На Волині встановлено 8 фактів реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробів неповнолітнім особам. Відтак, ліцензії представників бізнесу, які допустили такі випадки, анульовано, - інформує управління контролю за обігом та оподаткування підакцизної продукції ГУ ДФС в області.

Щодо допущених порушень, за які представники бізнесу нестимуть адміністративну та фінансову відповідальність, то найчастіше встановлюються факти продажу алкогольної продукції за цінами, нижчими від мінімальних роздрібних цін. Протягом січня-травня цього року фахівці управління зафіксували 61 такий випадок.

Водночас волинські суб’єкти господарювання допустили реалізацію та зберігання продукції без марок акцизного податку встановленого зразка - виявлено 23 такі випадки, і продаж лікеро-горілчаної продукції на розлив без отримання статусу суб’єкта ресторанного господарства - 10 зафіксованих порушень. Окрім цього, в ході фактичних перевірок волинські фіскали встановили 60 порушень касової дисципліни.

Ці задокументовані факти недотримання вимог закону стали підставою для нарахування майже 1,8 мільйона гривень фінансових санкцій до СГД-порушників.

 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!